Автоматика ворiт

Автоматика на ворота в Чернігові. Будь-які ворота можна і потрібно автоматизувати. Повірте, одного разу зазнавши всі плюси автоматизації розсувних, відкатних або гаражних воріт – Ви вже не повернетеся до ручного відкривання. Після автоматизації воріт Вам не треба мокнути під дощем або снігом, відкриваючи ворота. Вам не доведеться замикати ворота на ніч. Автоматика воріт надійно блокує ворота, захищаючи Ваш будинок. За допомогою пульта воріт можна управляти і хвірткою, якщо на ній встановлений електромеханічний замок Cisa або Atis. Само собою зрозуміло, що автоматика повинна бути надійною і якісною. Ми рекомендуємо Вам використовувати тільки перевірені і надійні моделі.

Для секційних воріт це Hormann, або Came. Для розпашних воріт найкраще підходить автоматика Came. А ось для відкатних вибір трохи ширше, є і перевірені недорогі бренди. Кращий вибір відкатної автоматики Сame, Hormann, але сміливо можна ставити і Nice, Faac і навіть китайський PS-IZ.
Ми представляємо в Чернігові торгові марки Hormann і Came.

Ремонтуємо, обслуговуємо і встановлюємо будь-які види розпашної, відкатної, гаражної автоматики Hormann, Came, Nice, Marantec, An-Motors, PS-IZ. Працюємо в Чернігові та Чернігівській області.Замовте безкоштовний дзвінок