Гаражнi ворота

Гаражні секційні ворота відкриваються вгору, переміщаючись по стелі Вашого гаража. Завдяки такій конструкції Ви економите місце перед гаражем, а вся зона проїзду вільна для маневрування. Секції воріт виготовлені з оцинкованої сталі з наповненням поліуретаном. На стиках секцій і по периметру воріт встановлені спеціальні ущільнювачі. Тому секційні ворота набагато тепліше звичайних розпашних гаражних воріт.

У воротах Hormann застосовуються панелі однакової висоти, що надає їм гармонійний зовнішній вигляд.

У секційних воротах з пружинами розтягування, з метою безпеки, Hormann застосовує систему пружина в пружині. Крок пружин не дозволяє навіть дитині затиснути в них палець, а їх різноспрямованість дозволяє бути впевненим у безпеці навіть у разі втрати однієї з пружин.

Компанія Hormann виробляє двостінні, одностінні та дерев’яні секційні ворота у виконанні S-гофр, М-гофр, L-гофр і касета (фільонка). Гаражні ворота Hormann можуть бути укомплектовані вбудованою або хвірткою, яка стоїть поруч, (з таким же зовнішнім виглядом, як і ворота). Автоматика Hormann з інноваційною системою захисту радіосигналу Hormann Bi-Secur може управлятися як за допомогою пульта дистанційного керування, так і прямо з вашого смартфона через інтернет. Доступні також системи управління по відбитку пальця. Великий вибір кольорів, декорів та малюнків панелей гаражних воріт Hormann дозволить підібрати ворота під будь-який стиль.

Останнім часом все частіше встановлюємо гаражні секційні ворота для використання в якості в’їзних воріт – під навіс.
Детальніше про секційні ворота Hormann та актуальні акції і пропозиції за посиланням https://www.hormann.ua/Замовте безкоштовний дзвінок