Паркани бетонні

Бетонний паркан (або еврозабор) – це низька вартість, простота установки, велика різноманітність форм і візерунків. Еврозабор легко розфарбувати в різні кольори, зробивши Вашу ділянку неповторною. Комбінації різних плит дозволяють задовольнити найвишуканіший смак. Поверхня плит паркану може імітувати цеглу, природний необроблений камінь, плетіння, дерев’яні дошки. Хороші результати дає комбінування стовпів і плит еврозабора з профнастилом.

Бетонні паркани не вимагають пристрою стрічкового фундаменту або ростверку. Секції паркану можуть бути змонтовані на різних рівнях у вигляді сходинок. Монтаж бетонних парканів можливий навіть на дуже крутих схилах, що досягається за рахунок використання стовпів різної висоти. Крім цього, завдяки використанню різних ажурних плит можна добитися нормальної вентиляції ділянки – особливо актуально, якщо Ви захищаєте сад або город.
Виконуємо доставку і установку бетонних парканів в Чернігові, Києві, Чернігівській та Київській областях.Замовте безкоштовний дзвінок