Паркани з профнастилу

Огорожа з профнастилу в Чернігові – це недорогий сучасний варіант огорожі двору або ділянки. Якщо розглядати непрозорі паркани, то за ціною конкурентом паркану з профнастилу виступає тільки бетонний еврозабор. При уявній невибагливості паркан з профнастилу міцний, надійний, швидко і легко монтується. Його легко можна зробити будь-якої висоти, дуже точно підібравши його під розмір Ваших воріт.

Існує багато варіантів паркану з профнастилу. Дешевші моделі – це забетоновані стовпчики, дві або три прожіліни і пригвинчені листи. Трохи солідніше виглядає варіант з фундаментом і, звичайно ж, з верхньою планкою. Можна використовувати комбінації стовпів і плит бетонного паркану з профнастилом. Добре виглядають на профнастилі ковані елементи і цегляні стовпчики.

Можемо запропонувати Вам всі комплектуючі для самостійної збірки паркану з профнастилу. Виготовимо до Вашого паркану хвіртку і ворота з профнастилу або металу.

Доставимо і встановимо Ваш паркан в Чернігові та Чернігівській області – Славутичі, Козельці, Острі, Мене, Ніжині, Любечі, Куликівці, Корюківці та інших населених пунктах нашої області.Замовте безкоштовний дзвінок