Промислові ворота

 Промислові ворота Hormann можуть бути виготовлені зі сталі, сталі та алюмінію або алюмінію.

Мають великий діапазон розмірів, дизайнів, варіантів скління. Можуть перекривати отвір шириною до 8 метрів, а висотою до 7,5 метрів. Тільки Hormann пропонує в своїх воротах інноваційну хвіртку «без порога» (висота порога хвіртки 5-10 мм).

Швидкісні ворота Hormann можуть використовуватися як всередині приміщень, так і на виході з приміщення. Застосування швидкісних воріт дозволяє знизити енерговитрати на опалення за рахунок дуже малого часу відкриття і закриття. Це можуть бути як гнучкі ворота з ПВХ, так і спіральні ворота з алюмінієвого профілю.

Завдяки простій конструкції і невеликій кількості деталей рулонні ворота Hormann відрізняються особливою ефективністю і міцністю. Компанія Hörmann пропонує рулонні ворота шириною до 11,75 м і висотою до 9 м. Ворота спеціального призначення можливі ще більшого розміру (до 30 метрів). Рулонні ворота та решітки Hormann забезпечуються захистом від падінь, захистом від защемлення і захистом від затягування, що особливо важливо при установці в громадських місцях.

Система пружин розтягування підтримує роботу приводу при відкриванні та закриванні воріт. Завдяки цьому забезпечується щадний режим роботи воріт. Поряд з цим, завдяки спеціальним параметрам пружин гарантується тривалий термін служби, що перевищує 200000 циклів роботи воріт.Замовте безкоштовний дзвінок