Решітки віконні

Основне завдання віконної решітки – захист Вашої оселі від непрошених гостей. Але слід розуміти, що абсолютного захисту не буває і зламати можна будь-який сейф – питання лише часу і прикладених зусиль (можна і стіну поряд з вікном пробити).Якщо до Вас в гості нагряне батальйон Нацгвардії або італійська мафія пронюхає, що Ви на квартирі тримайте півтонни добірних діамантів – ніхто не помітить навіть десятисантиметровий сталевий лист, не кажучи вже про якусь там ковану решітку. Тому зазвичай рекомендуємо розуміти, що решітка повинна просто відлякати любителів легкої наживи і не забувати про зовнішній вигляд Вашої оселі та встановлювати решітки з красивими візерунками, щоб вони багато років пестили Ваш погляд.

Виготовляємо не тільки грати на вікна, але і на балкони, в тому числі і вікна, що відкриваються. Гратчасті двері можуть підійти як для магазина, так і для закриття спільного тамбура в багатоквартирному будинку.

Ми пропонуємо як моделі плоских решіток економ сегменту, так і гнуті ковані решітки зі стандартних кованих елементів. Із задоволенням виготовимо грати по Вашому ескізу або фотографії.

На всі вироби надається гарантія, можливий як готівковий, так і безготівковий розрахунок.

Виготовимо і встановимо решітки на вікна в Чернігові та Чернігівській області: Славутичі, Козельці, Острі, Мене, Ніжині, Любечі, Куликівці, Корюківці та інших населених пунктах.Замовте безкоштовний дзвінок