Розпашні ворота

Розпашні ворота – найпростіший у виготовленні і найпоширеніший тип воріт в Чернігові. Розпашні ворота і хвіртки можуть бути як найпростіші (зазвичай недорогі розпашні ворота з профнастилу або сталі товщиною 1,5 мм застосовуються на дачних ділянках (дачні ворота) або як тимчасові ворота на будівництві), так і більш дорогі ковані моделі.

Є варіанти кованих розпашних воріт з використанням готових елементів машинного кування (це дешевше), і є розпашні ворота з елементами ручної художньої ковки. Крім представлених на сайті моделей, ми будемо раді показати Вам наш повний каталог і виставкові зразки у нас в офісі за адресою: Чернігів, 1й пров. Рахматулина, 1. Також можливий варіант виготовлення розпашних воріт по Вашому ескізу.

Не варто думати, що розпашні ворота – це обов’язково відкривання вручну. Монтаж автоматики Came (Італія) або Hormann (Німеччина) легко перетворить рутинну роботу по відкриванню Ваших розпашних воріт в просте натискання однієї кнопки.

Автоматичні розпашні ворота – це зручно, стильно, сучасно. Не слід боятися, що Ваш двір стане недоступним при перебоях з електроживленням – автоматичні розсувні ворота абсолютно без проблем можна відкрити і вручну.

Автоматизація стосується не тільки воріт, але і хвірток. Хвіртка з встановленим електромеханічним замком Cisa (Італія), Atis (Китай) має на увазі підключення до домофону або СКУД (системи контролю управління доступом), щоб потрапити у двір, Вам більше не потрібно возитися ключами в замку – досить провести брелоком по зчитувача. Також доступні системи управління автоматикою воріт і хвірток через інтернет або за допомогою мобільного зв’язку.Замовте безкоштовний дзвінок