Теплі двері

Теплі металеві вхідні двері Hormann вирізняються великим вибором варіантів дизайну і скління. Серійно двері оснащені системою захисту від злому з многоточечним замиканням. І в алюмінієвих, і в сталевих дверях Hormann дверне полотно з термічним поділом показує чудові показники теплоізоляції і звукоізоляції, що дуже важливо в наш час. Для «пасивних» будинків, завдяки особливо високій теплоізоляції (до 0,47 Вт / м2 * К на прикладі ThermoCarbon), краще підійдуть алюмінієві вхідні двері ThermoCarbon і ThermoSafe.

Вхідні двері ThermoPro від компанії Hormann залучають стильним сучасним дизайном: суцільне зовні і зсередини красиве полотно двері зі сталі, з профілем стулки, розташованим всередині, виглядає стильно і солідно. З внутрішньої сторони двері в суцільному варіанті виконання виглядають точно як міжкімнатні двері, завдяки чому оптимально поєднується з інтер’єром Вашого будинку.

Все більше і більше уваги приділяється проблемам економії енергії. Двері ThermoPro допоможуть Вам у цьому. Дверне полотно товщиною 46 або 65 мм ретельно заповнене твердим пінополіуретаном, завдяки чому досягається прекрасна теплоізоляція Ваших дверей. Ви економите енергію, а значить – Ваші власні гроші!
Більш детальну інформацію ви можете отримати, перейшовши за посиланням: https://www.hormann.ua/Замовте безкоштовний дзвінок