Ворота відкатнi

Все більше набувають популярності консольні відкатні ворота.
Основні переваги – це економія місця (ворота відкочуються уздовж забору і Ви можете паркувати Ваше авто впритул до воріт як у дворі, так і на вулиці), дуже маленькі навантаження на автоматику (розпашна автоматику постійно смикає вітер, а відкатні ворота просто стоять на кінцевих упорах ), а за рахунок цього – дуже висока надійність. Вони дуже мало залежать від коливань стовпів (орні часто нахиляються взимку). Також ці ворота відмінно підходять для великих і дуже великих отворів (там, де орні ворота за рахунок дуже великого важеля вже намагаються повалити стовпи). З недоліків можна назвати хіба що трохи більшу (в порівнянні з орними воротами) вартість. Однак якщо забезпечити розсувні ворота автоматикою, різниця в ціні стає несуттєвою.

Ми створюємо відкатні ворота в Чернігові з 2010 року.
Працюємо переважно з надійною фурнітурою Fratelli Comunello (Італія), PSG (Польща), RollingCenter (Італія). Для невеликих отворів і воріт економ класу – консольні системи вітчизняного виробника RollGrand (Запоріжжя). Автоматику для воріт рекомендуємо Came (Італія), Hormann (Німеччина).

Робимо і встановлюємо відкатні ворота в Чернігові та Чернігівській області, Славутичі, Києві та Київській області. Крім цього, будемо раді запропонувати Вам всі комплектуючі для самостійної збірки воріт в Чернігові і області – фурнітуру і автоматику.Замовте безкоштовний дзвінок